Divadlo Na Fidlovačce

Adresa:
Křesomyslova 625/4, 140 00 Praha 4-Nusle

  • úterý 16:30–18:00

Pod vedením:
Dominika Prokopová

  • Dominika Prokopová divadelní lektorka Divadla Lampion v Kladně, lektorka a metodička workshopů Post Bellum, lektorka České filharmonie nebo Divadla Na zábradlí, organizátorka Festivalu bloumající veřejnosti HABROVKA.

V polovině září 2021 jsme na této scéně zahájili pátý semestr divadelního kroužku. Někteří účastníci jsou s námi od samého začátku, z čehož máme velkou radost. Letos se přidalo i hodně nových zájemců, které tímto vítáme. Budeme se zabývat tématy svobody a demokracie, čekají nás divadelní aktivity i exkurze do historie. Vydáme se na procházky do míst, kde se události staly. Setkáme se s těmi, co je prožili. A ze všech našich zkušeností sepíšeme scénář k malému závěrečnému výstupu. Pokud chcete jít s námi, dejte nám vědět! Těšíme se.
Kroužky se konají s podporou MČ Praha 4

Přehlídka divadelních kroužků Paměti národa

13. 6. 2022

Čtvrtek 16. června od 15:30

Jižní tribuna Strahovského stadionu

Chodba se promění v pomyslnou časovou osu, která diváky postupně provede významnými mezníky našich moderních dějin. Krátká vystoupení začínají rokem 1939, vedou přes události konce války, 68 rok, normalizaci až k Sametové revoluci. Na závěr přehlídky je pro necelou šedesátku mladých divadelníků připraveno představení a workshop Divadla Ponec jako poděkování za společně strávený rok a skvělou práci.